DECOR Living Home

O Naszej Firmie

Decor Living Home to eleganckie i niebanalne miejsce powstałe w zaciszu muranowskich uliczek. W ciepłym świetle unikatowych lamp, w otoczeniu stylowych mebli można znaleźć wiele przedmiotów, które nadadzą Państwa domowi niepowtarzalny charakter.

Istniejący od 2001 roku sklep na al. Rzeczypospolitej 22 C , 02-972 Warszawa jest bowiem miejscem, w którym nawet najbardziej wymagający znajdą 'coś’ dla siebie.

Trudno jednak zamknąć pełen asortyment tego miejsca w określeniu „wystrój wnętrz” – wydaje się ono niewystarczające. Poza z pieczołowitością wybranymi przez projektantkę wnętrz Patrycję Orzepowską meblami, obrazami i dodatkami, można tu znaleźć szeroki wybór tapet, tkanin, sztukaterii oraz zasięgnąć profesjonalnej porady dotyczącej swojego wnętrza.
Sklep robi wrażenie całości, każda nawet najdrobniejsza rzecz ma tu swoje miejsce i jest częścią aranżacji. Ale nie tylko profesjonalne podejście jej twórców przyciąga do tego miejsca…
… Przede wszystkim bowiem sklep DECOR Living Home to miejsce, w którym każdy znajdzie do swojego wnętrza wszystko czego potrzebujesz bez zbędnego biegania po wielu sklepach. Profesjonalna obsługa składająca się z projektantów wnętrz doradzi, pomoże zaprojektować i przenieść Państwa pomysły na papier tak aby byli Państwo w 100% zadowoleni z realizacji.

Dodatkowa zaleta asortymentu tego miejsca to jego unikatowość na polskim rynku – sklep zaopatruje się w krajach takich jak Francja, Szwecja, Holandia i Włochy. Nie oznacza to wcale, że stroni od polskich wyrobów – jest producentem mebli tapicerowanych oraz świadczy pełen zakres usług stolarskich.

Serdecznie ZAPRASZAMY!